Temat galerii:

Wspólne wykonywanie ozdób bożonarodzeniowych grupy 0 A z rówieśnikami z Przedszkola nr 13

Data wykonania fotografii:

2017-12-12

Autor fotografii:

Beata Brzozowska

 

Dzisiaj w ramach współpracy wybraliśmy się odwiedzić naszych rówieśników z Przedszkola nr 13. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe. Stworzyliśmy choinkę z odrysowanych, a następnie wyciętych z papieru naszych dłoni. Następnie ozdabialiśmy choinkę papierowymi łańcuchami i bombkami własnoręcznie wykonanymi. Podczas pracy w tle leciały najpiękniejsze polskie kolędy… było naprawdę ciepło, przyjemnie .... a przy tym pracowicie. Spotkanie te pozwoliło nam rozwijać samodzielność, aktywność twórczą i umiejętność współdziałania w grupie oraz przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

 

opracowała: Beata Brzozowska