Temat galerii:

Czytam wszędzie

Data wykonania fotografii:

2018-01-25

Autor fotografii:

Joannita Nawrocka

 

Biblioteka szkolna promuje czytanie jako formę spędzania czasu wolnego. Nasi uczniowie uczestniczyli w bibliotecznym konkursie fotograficznym ,,Czytam wszędzie”. Nagrodzono prace konkursowe wykonane przez Krzysztofa Łukowicz – Rybaka i Alana Grzegowskiego - uczniów klasy 2B, Kacpra Łukowicz – Rybaka z klasy 3B i Krzysztofa Żochowskiego - ucznia klasy 7B.

 

 alan grzegowski

 Alan Grzegowski

 

kacper lukowicz rybak

 Kacper Łukowicz-Rybak klasa III B (Czytam na drzewie, bo lubię tu przesiadywać i czytać na dworze)

 

krzysztof lukowicz rybak

 Krzysztof Łukowicz-Rybak klasa II B (Czytam w podróży, bo lubię i podróż szybciej mi mija)

 

Krzysztof Żochowski klasa VII B (Moje czytanie)

 

opracowała: Joannita Nawrocka