Company Logo

Szukaj

Galerie tematyczne

 Udzielanie pierwszej pomocy

 Dnia 13.11.2012r pani Żaneta Dusza i Beata Brzozowska w ramach współpracy Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdyni z Miejskim Klubem Seniora "Witomino" przeprowadziły szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Seniorzy podczas szkolenia poznali zasady postępowania i nabyli praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. W przygotowaniu seniorów z zakresu kształtowania właściwych postaw wobec niebezpieczeństw pomagali szóstoklasiści. Kursanci byli zachwyceni szkoleniem, a co najważniejsze uświadomili sobie, że w pewnych sytuacjach może od nich zależeć kogoś życie.

opracowała Beata Brzozowska

 

Zapraszamy do galerii zdjęć
 joomla 88x31x20  php-power 88x31x20   firefox 88x31   ubuntu 88x31x20   apache 88x31x20   mysql 88x31x20   mambo 88x31x20    linux 54x62x20   open source 73x62
Copyright © 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA nr 35 w GDYNI. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Powered by ® Czudowski Miroslaw


Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapis na dysku, możesz to zmienić w swojej przglądarce internetowej. Informacje dotyczące zasad uzywania plików cookies znajdują się w dzienniku ustaw: Strona dziennika ustaw Zmiany w prawie telekomunikacyjnym.

EU Cookie Directive Module Information